top of page

Subana  İhracat Pazarlama 

Küçük ve Orta ölçekli firmalarımızın daha önce ihracat yapmış olsun olmasın, yeni pazarlara ulaşmayı hedeflediği durumlardan tarafımızdan sağlanacak olan hizmetlerin toplamına verilen isimdir.

Firmalarımızın üretmiş olduğu ürünlerin Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonlarının belirlenmesi ile başlayan süreç ilgili ürünlerin Global Pazarlardaki hareketlerinin incelenmesi, ürünün hangi pazarlara hitap ettiğinin belirlenmesi ve potansiyel müşteri çalışmaları yapılarak, ürünlerin tanıtılmalarının sağlanması.

Ürün ya da ürünler için doğru pazarlama stratejilerinin belirlenmesi, eposta pazarlama, telefon ile pazarlama, uluslararası fuarlara katılım gibi.

Firma belirlenen bu yol haritasına göre kendisi pazarlama faaliyetlerine devam edebilir, ya da pazarlama faaliyetlerine şirketimiz tarafından devam edilmesini talep edebilir.

Sipariş alınma noktasından itibaren danışmanlı hizmetimiz devam edilmek istenirse İhracat Operasyon hizmetine dönmektedir. Bu hizmetle ilgili bilgileri ilgili sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Ürettiğiniz ürünün global pazarlardaki yerini öğrenmek ve harekete geçmek için bizimle iletişime geçin, global pazarların kapısını aralayın.

bottom of page