top of page
SubanaWeb.jpg

Subana Dış Ticaret  Danışmanlık Hizmetleri

DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK

Amacımız Türkiye' nin üreticilerini dünya pazarlarına açarak, uluslararası markalar haline gelmelerini sağlamak,  bu konuda ihtiyaçları olan hizmetleri uluslararası ölçekte almalarını sağlamaktır.

İLETİŞİM

Subana Dış Ticaret Limited Şti

Aşağı Kayabaşı Mah. Karabulut Sk. Nr.62/1 11 Merkez Niğde /Turkey

Telefon

00 90 388 212 18 33

Faks     

00 90 388  212 18 33

Mobil

00 90 533 265 89 27

Açılış Düğmeleri

Hakkımızda

Subana Dış Ticaret Limited Şirketi 2017 Yılında uzun yıllara dayanan tecrübeler ile Türkiye'nin özellikle küçük ve orta ölçekli firmalarına danışmanlık hizmeti vermek ve ürünlerinin Global pazarlarda tanıtılması ve satılması amacıyla kurulmuştur.
Firmalarımızın global pazarlarda rekabet etmelerini sağlayacak konularda danışmanlık hizmeti vererek yollarını açmak önceliğimizdir. Bu amaçla, İhracat Pazarlama, İhracat Operasyon, Akreditifli İşlemler için Danışmanlık, Eximbank İşlemleri , Hammadde ve Makine Ekipman Tedariki konularında destek vermek amacıyla ticari hayatına başlamıştır. 

Firmaların talepleri doğrultusunda ürünlerin pazarlama ve satış faaliyetlerinin yapılması, ihracatın fiilen yapılması, ihracat dokümantasyon işlemleri, Dış Ticaret ile ilgili hizmetlerin direkt olarak satın alınması da sağlanmaktadır. hizmetler başlığımızın altında hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Anchor 1
Anchor 2
bottom of page